- Reklama -living

Když Velikonoce dýchájí jemností, může to vypadat i takto

Jak letos oslavíme svátky jara je dnes sporné. Potěšit se či inspirovat pohledem na krásně prostřený stůl či velikonoční dekorace však můžete.

Začátek jara s sebou přináší nejen příjemné počasí, ale také velkou škálu pestrých barev a vůní. A ty by se měly nést i Velikonocemi. Jako svátky jara oslavíme letos je v aktuální situaci otázkou – potěšit se pohledem či načerpat inspiraci však můžete – pohled na svátečně prostřený stůl či kouzelné velikonoční dekorace určitě zahřejí u srdce.

Namíchat si barevnou paletu z jarních odstínů může být docela výzva – nechcete-li mít ze svého příbytku benátský karneval. Zelená, žlutá či růžová, tedy typicky svěží barvy, se obtížně navzájem kombinují. Zkuste proto sáhnout po jejich jemnějších verzích. Právě jemnost a pastely se mohou stát nosným barevným motivem vaší Velikonoc.

Čerstvé květiny, setí, zajíčky, vajíčka či ptáčci – to jsou typické symboly jara, bez kterých si velikonoční výzdobu dokáže představit jen málokdo. Po dlouhé zimě jsou příjemným osvěžením, které dodá interiéru pečeť svátků jara.

Velikonoční stůl v jemných pastelových tónech,…
Velikonoční stůl v jemných pastelových tónech, WestwingNow.sk
I zde můžete spíše sáhnout po neutrálních či pastelových tónech – nic nezkazíte bílou, béžovou, jemnou růžovou či nazelenalou. V těchto tónech si pohrajte s prostíráním jídelního stolu či sáhněte po doplňcích jako jsou podnosy, mísy či vázy právě v těchto odstínech.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články