- Reklama -living

Zajíci, ovečky i kraslice! Velikonoční inspirace je zde

Pestré barvy, zajíčky, ovečky, zdobené kraslice i pomlázky – to vše je dnes symbolem nejen velikonočních svátků, ale i jara.

Mnozí se už na to období, kdy slunce nabírá na intenzitě a ve vzduchu je cítit rašící stromy a květiny, těšíme. A pokud k nim patříte i vy, můžete si domů vyzdobit veselými dekoracemi, které navodí svěží jarní atmosféru a připraví váš domov na svátky jara.

Typickým symbolem jara jsou nejen pestré barvy, ale také ovečky a zajíčci, bez kterých si již velikonoční výzdobu neumíme ani představit. A není divu. Roztomilé figurky malých zvířátek vnesou do prostoru trochu dětské radosti a hravosti, která je po pochmurném zimním období milým osvěžením.

Příjemným doplňkem jsou také živé květiny ve váze. Ty se dají velmi vhodně zkombinovat s veselými dekoracemi, čímž vytvoříte nejen na vašem stole, ale také v interiéru, velikonoční náladu.

Pokud nemáte v oblibě příliš křiklavých barev, pak se zaměřte na přírodní tóny a na velikonoční výzdobu použijte méně křiklavé odstíny.

Svátečnímu stolu může vládnout i bílá, která se dá příjemně, decentně kombinovat překvapivě s černou či šedou – pokud si neumíte dekorace v takových tónech představit, tady je naše inspirace.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články