- Reklama -living

Finské sauny posílí mysl i tělo

Finské sauny dokonale posílí nejen vaši mysl, ale také tělo. Pokud se totiž oddáte naprosto povzbuzující relaxaci v klasické finské sauně, a to navíc přímo v pohodlí svého domova, jen stěží tento pocit něco dokáže jen tak lehce překonat. Tradiční suchá sauna vaše tělo totiž nahřeje až na neuvěřitelných 90 °C. Když se poté ochladíte studenou sprchou či rovnou skočíte do bazénku s chladnou vodou, nebudete věřit tomu, jak skvěle se cítíte. Mluvím z vlastní zkušenosti. Finskou saunu mám na své zahradě již druhým rokem a domnívám se, že i díky jejím blahodárným účinkům se již dva roky úspěšně vyhýbám veškerým virovým i nevirovým nemocem a také se cítím více než skvěle po všech stránkách. 

Venkovní sauny jsou k nenahrazení

Venkovní saunyjsou jednoduše k nenahrazení. Jejich využití je celoroční a pokud si jí umístíte na zahradu tak vězte, že na zahradě budete trávit mnohem více času než doma. Tyto moderní sauny, které lze rovněž pořídit ve tvaru iglú či sudu jsou velmi kvalitně zpracované a vaši zahradu obohatí po všech směrech. Příjemné saunování je v nich samozřejmostí. S manželem si tak každý den minimálně dvakrát užíváme venkovního saunování, kdy v sauně probereme v podstatě všechno, co potřebujeme, a ještě nás sauna nabije pozitivní energií. Asi i díky saunování u nás doma nedochází příliš často ke konfrontacím či hádkám. Jednoduše si život užíváme se vším, co nám přináší. Stejný názor mají i naši přátelé, kteří do sauny pravidelně každý pátek jezdí. I oni doma absolutně neznají hádky a jsou neustále usměvaví a veselí. 

Infrasauny nejen pro sportovce

Infrasauny jsou často doporučovány zejména sportovcům, kteří si v těchto saunách libují jelikož v nich uvolňují své svalové bolesti a také napětí. Dopřát si ovšem pobyt v infrasauně mohou i příznivci umění. Sestra, která má infrasaunu doma je malířkou a pokaždé, když vyleze ze sauny, tak jí začnou napadat velmi zajímavé a snové plány, které poté okamžitě realizuje na svém plátně. Infrasauna je tak její múzou a to doslova.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články