- Reklama -living

Jaro v interiéru!

Za okny se o slovo hlásí jaro a tak si ho chceme, zcela přirozeně, pozvat do našich bytů či domů.

Ať už v podobě živých jarních květin či rašících halenek, nebo v podobě doplňků s květinovým potiskem. Rozhodnout se můžete tak či onak – podle toho, k čemu vaše srdce inklinuje víc.

Květy ve váze jsou typickým symbolem rašícího jara, který se nemusí spojovat výlučně s Velikonocemi. Živé květiny putují do váz a váziček, jejichž výběr přizpůsobte ladění vašeho interiéru. Můžete zvolit jemné pastelové barvy, které nebudou jako dekorace prvoplánově v interiéru „křičet“, přitahovat pozornost, na druhé straně příjemně dotvoří harmonii obývacího pokoje či předsíně.

Naopak, jsou-li vám blíže výraznější tvary či vzory, jarní květiny mohou putovat i do pruhovaných váz či do nádob s výraznými, přímo křiklavými vzory. Není však žádoucí mít v bytě množství takových doplňků, které by působily cirkusově a kýčově. Jeden či dva výrazné dekorační prvky v podobě váz zcela postačí ke zpestření interiéru.

Pokud nesáhnete po živých květinách, do dekoračních váz či nádob můžete použít i květiny umělé, jejichž odstín rovněž snadno přizpůsobíte nejen jaru za okny, ale i celkovému ladění vašeho bytu či domu. Honosné i jemné kytice – z umělých květin je snadno vytvoříte i sama.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články