- Reklama -living

Velikonoce letos? Zřejmě bez hostů. O radost z dekorací přijít nemusíte

Letošní velikonoční svátky budou mít zcela jinou příchuť. Před návštěvami blízkých, přátel či sousedů zůstanou naše dveře zřejmě zavřené.

O radost z velikonoční výzdoby se ovšem připravit nemusíme – můžeme „oprášit“ dekorace z uplynulých let, případně si vyrobit něco na sváteční stůl spolu s dětmi. O zajíce všech tvarů, barev a velikostí tak nouze být nemusí.

Jak může vaše zátiší či sváteční stůl s velikonočními zajíčky vypadat? Pro ty, kteří upřednostňují výrazné barvy, jsou zde odstíny travní zelené, výrazné magentové či svěží žluté a oranžové.

Ale oči potěší i odstíny pastelové, které sice „nekřičí“, ale také se v interiéru postarají o příjemné zátiší s příchutí voňavého a rašícího jara.

Čas k barvení vajíček? Letos o něj nebude nouze, při této činnosti se pobavíte spolu s dětmi. Pokud máte rádi změnu či dychtíte po čemsi méně tradičním, než základní barvu na vajíčka zkuste použít černou. Následně ji pak můžete osvěžit bílými tečkami či jednoduchými vzory.

Velikonoční doplňky v pastelových barevných…
Velikonoční doplňky v pastelových barevných tónech, Tchibo.
Hezké dekorace zajíců lze vyrobit iz kartonu – hnědé zajíčky můžete následně ozdobit například mašlemi v odstínu magenty, případně zkombinovat se svěží zelenou.

Další články autora

Comments

- Komerční sdělení-PR články

Nejnovější články